KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14776042
nr 1477 6042
Oidentifierad konstnär, Madonna, osignerad. Olja på duk, 33x26 cm, yttermått inklusive ram: 38x31 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 4 juli 2022
kl 18:45:56
100 kr
600 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
900 kr
800 kr